ichibannoo

Experimental Member
Joined
Feb 20, 2019
Posts
1
Media
0
Likes
2
Points
38
Location
Athens (Attica, Greece)
Sexuality
69% Gay, 31% Straight
Gender
Male

Madmanos

Cherished Member
Joined
Jan 8, 2020
Posts
91
Media
0
Likes
250
Points
108
Location
Hollandia (Papua, Indonesia)
Sexuality
100% Straight, 0% Gay
Μήπως θυμάσαι ένα insta που είχαν δώσει; Είχα μιλήσει μαζί τους. Δεν ξέρω αν ισχύει πάντως μου είπαν ότι κάνουν βίζιτες (ήθελαν να τους βγάλω εισιτήρια να έρθουν Αθήνα)
 

DenMar Productions

Sexy Member
Joined
May 3, 2020
Posts
96
Media
0
Likes
91
Points
38
Location
Greece
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Για εγγραφή live shows από το cam4 ένα καλό browser plug-in,που χρησιμοποιώ εγώ,είναι το "stream recorder".
Καταγράφει και χωρίς να είσαι στην σελίδα, αλλά να την έχεις απλά ανοιχτή και να είσαι και αλλού;;;
 
  • Like
Reactions: thelwnamathainw

mairalole20

Cherished Member
Verified
Gold
Joined
Dec 29, 2018
Posts
80
Media
1
Likes
398
Points
188
Location
Athens (Attica, Greece)
Verification
View
Sexuality
50% Straight, 50% Gay
Gender
Male
Ξεκινησε μολις ο bigcheef98 με το φιλο του CAM4
Θα βγαλω βιντεο και θα το ανεβασω απλως δε θα μπορεσω ολο γιατι θα φυγω
 

stefano249

Cherished Member
Joined
Jan 1, 2020
Posts
28
Media
0
Likes
354
Points
58
Location
Greece
Sexuality
No Response
Gender
Male
View attachment antreas.mp4
Καταγράφει και χωρίς να είσαι στην σελίδα, αλλά να την έχεις απλά ανοιχτή και να είσαι και αλλού;;;

Με το που ανοίξεις το plug-in και αρχίσει να καταγράφει την κάμερα που θέλεις,μπορείς και να κλείσεις την καρτέλα του live που καταγράφεις(όχι όμως την καρτέλα του plug-in).Η εγγραφή θα σταματήσει όταν σταματήσει η μετάδοση.
Το μόνο που έχεις να κάνεις εσύ,μετά,είναι να πατήσεις το "SAVE" και το βίντεο θα αποθηκευτεί.

Θα έχεις ένα βίντεο σαν αυτό {στην ποιότητα που μεταδίδει η κάμερα και με ήχο(αν μεταδίδει)}:
View attachment antreas.mp4
 

David Jck

Superior Member
Joined
Apr 9, 2020
Posts
583
Media
0
Likes
3,622
Points
288
Location
Spain
Sexuality
Unsure
View attachment 45713771

Με το που ανοίξεις το plug-in και αρχίσει να καταγράφει την κάμερα που θέλεις,μπορείς και να κλείσεις την καρτέλα του live που καταγράφεις(όχι όμως την καρτέλα του plug-in).Η εγγραφή θα σταματήσει όταν σταματήσει η μετάδοση.
Το μόνο που έχεις να κάνεις εσύ,μετά,είναι να πατήσεις το "SAVE" και το βίντεο θα αποθηκευτεί.

Θα έχεις ένα βίντεο σαν αυτό {στην ποιότητα που μεταδίδει η κάμερα και με ήχο(αν μεταδίδει)}:

:emoji_tongue::emoji_tongue::emoji_tongue:
 

DenMar Productions

Sexy Member
Joined
May 3, 2020
Posts
96
Media
0
Likes
91
Points
38
Location
Greece
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
View attachment 45713771

Με το που ανοίξεις το plug-in και αρχίσει να καταγράφει την κάμερα που θέλεις,μπορείς και να κλείσεις την καρτέλα του live που καταγράφεις(όχι όμως την καρτέλα του plug-in).Η εγγραφή θα σταματήσει όταν σταματήσει η μετάδοση.
Το μόνο που έχεις να κάνεις εσύ,μετά,είναι να πατήσεις το "SAVE" και το βίντεο θα αποθηκευτεί.

Θα έχεις ένα βίντεο σαν αυτό {στην ποιότητα που μεταδίδει η κάμερα και με ήχο(αν μεταδίδει)}:
Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ
 
  • Like
Reactions: stefano249

DenMar Productions

Sexy Member
Joined
May 3, 2020
Posts
96
Media
0
Likes
91
Points
38
Location
Greece
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Ξεκινησε μολις ο bigcheef98 με το φιλο του CAM4
Σε ένα like live τους, ο cheef τους τον έπαιζε για λίγο ταυτόχρονα, μήπως υπάρχει πουθενά;;
 

EnterTheVoid

Loved Member
Verified
Gold
Joined
Nov 17, 2017
Posts
185
Media
1
Likes
705
Points
313
Location
Thessaloniki, Greece
Verification
View
Sexuality
90% Gay, 10% Straight
Gender
Male
Σε ένα like live τους, ο cheef τους τον έπαιζε για λίγο ταυτόχρονα, μήπως υπάρχει πουθενά;;
Γενικά καινούριος εδώ και μπορώ να ρωτήσω κάθε πότε και από πότε κάνει shows ο cheef? Προφανώς και θα έχω ανοιχτά τα μάτια μου για να ποσταρω ίσως υλικό ;)