Survivor 2020-2021 (greece)

Not_Me

Legendary Member
Joined
Mar 22, 2019
Posts
439
Media
0
Likes
1,150
Points
163
Location
Greece
Gender
Male
Σήμερα ο james ήταν χωρίς μπλούζα . Έχει κανείς καμιά φωτό ;
Τί μαλακιες, καραγκιοζιλικα και αξιολύπητα πράγματα θα διαβάσουμε ακόμα. Έχετε καταντήσει τα threads χαβούζα χαζομάρας... Έχετε καταλάβει για τί είναι το site; Επίσης τόσο δύσκολο σου είναι να βγάλεις μόνος σου screen shots;
 

johny papp69

Cherished Member
Joined
Dec 1, 2017
Posts
117
Media
0
Likes
283
Points
133
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Τί μαλακιες, καραγκιοζιλικα και αξιολύπητα πράγματα θα διαβάσουμε ακόμα. Έχετε καταντήσει τα threads χαβούζα χαζομάρας... Έχετε καταλάβει για τί είναι το site; Επίσης τόσο δύσκολο σου είναι να βγάλεις μόνος σου screen shots;
Αν δεν σου αρέσει κάποιο ποστ που ανεβαίνει , κάνε report ή μην ασχολείσαι . Εγώ ζήτησα απλά μια φωτό που κάποιος ήδη να την έχει βγάλει . Και όχι δεν μου είναι δύσκολο να το κάνω εγώ .
 

alexthegreek

Admired Member
Verified
Gold
Joined
Dec 29, 2018
Posts
373
Media
2
Likes
959
Points
313
Location
Athens (Attica, Greece)
Verification
View
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Εντομεταξυ πόσο τραγικό είναι ότι το μόνο αρχείο το οποίο ανταποκρίνεται στο σκοπό του thread ( γυμνή φώτο του chris) έχει κατέβει..
Φαινεται αυτός που την ανέβασε από εκεί που την σουφρωσε το γκρουπ που την πήρε τον καταλάβανε και την έσβησε
 

Not_Me

Legendary Member
Joined
Mar 22, 2019
Posts
439
Media
0
Likes
1,150
Points
163
Location
Greece
Gender
Male
Κάτι άσχετο άλλο το thread any greek celebrity γιατί έκλεισε? Αν και κατά τη γνώμη μου το είχανε κάνει κάποιοι μουνι καπελο
Μάλλον πέφτει λογοκρισία και την κάνει το site λογικά γιατί ανέβηκε και εκεί καινουρια φωτογραφία πρώτη φορά και σβήστηκε πάλι. Σβήστηκε όλο το thread των celebrities, σβήστηκε η φωτογρφια του δικηγόρου από εδώ και φωτογραφία που ανέβηκε στο καινούριο thread για celebrities.
 

xarhsn

Expert Member
Joined
May 24, 2017
Posts
73
Media
0
Likes
173
Points
68
Location
London (Greater London, England)
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Μάλλον πέφτει λογοκρισία και την κάνει το site λογικά γιατί ανέβηκε και εκεί καινουρια φωτογραφία πρώτη φορά και σβήστηκε πάλι. Σβήστηκε όλο το thread των celebrities, σβήστηκε η φωτογρφια του δικηγόρου από εδώ και φωτογραφία που ανέβηκε στο καινούριο thread για celebrities.
Yπαρχει νεο thread;
 

maradwniou

Superior Member
Joined
Sep 6, 2018
Posts
263
Media
0
Likes
3,066
Points
313
Location
Athens (Attica, Greece)
Μάλλον πέφτει λογοκρισία και την κάνει το site λογικά γιατί ανέβηκε και εκεί καινουρια φωτογραφία πρώτη φορά και σβήστηκε πάλι. Σβήστηκε όλο το thread των celebrities, σβήστηκε η φωτογρφια του δικηγόρου από εδώ και φωτογραφία που ανέβηκε στο καινούριο thread για celebrities.
Ποιον απεικόνιζε η φώτο, πρόλαβες να δεις?